Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі вигідне таксі київКожен житель і гість міста, намагаючись віддати перевагу економії, вибирає вигідне таксі Київ. В українській столиці надає послуги понад 200 інформаційно-диспетчерських служб, але як вибрати ту, яка пропонує ідеальне співвідношення ціни і якості?

Таксі Лекс — дешеве таксі з європейським сервісом

Вибравши київську ІДС Лекс, клієнти отримують найвищий рівень обслуговування, який обходиться в мінімальну вартість. Не ризикуйте своїм часом, грошима і нервами — телефонуйте 509!

Кілька зручних способів замовлення

Колектив компанії працює цілодобово, не перериваючись на свята і вихідні. Оформити замовлення автомобіля можна найбільш зручним і прийнятним способом. Телефонуйте Набравши на мобільному телефоні всього три цифри 509, замовник потрапляє на систему callback. У лічені секунди оператор здійснює зворотний дзвінок — ви не платите ні копійки вартості телефонної розмови, оскільки всі витрати лягають на нас. Повідомте початкову і кінцеву точки маршруту та побажання щодо поїздки (додаткові послуги), і диспетчер оперативно вб'є дані в систему, озвучить остаточну суму до оплати і займеться пошуком машини. Заходьте на сайт Оформити замовлення можна і за допомогою заповнення онлайн-форми. Всього пара кліків з внесенням в систему необхідних даних щодо поїздки, і програма розрахує, у скільки обійдеться поїздка.

Найдешевше таксі в Києві

Завдяки оптимізації робочих процесів, служба Лекс пропонує найнижчу вартість переїзду по столичному регіоні. Хоч дешевизна продовжує стійко асоціюватися у споживачів з низькосортністю послуги або продукту, наша компанія — зразковий приклад вмілого поєднання доступних тарифів і високоякісного обслуговування. Не потрібно переплачувати — замовляйте таксі у нас, і ви будете здивовані комбінацією невисокої ціни і комфорту.

Тільки комфортабельні транспортні засоби

салони авто вигідне таксі київЗручність клієнта — понад усе. Автотранспорт Таксі Лекс складається з справних і надійних іномарок. Машини в обов'язковому порядку проходять технічний огляд, тому на виклик не приїде ТЗ, у якого щось відвалилося або зламалося. Великий автопарк і співпраця з партнерами — запорука того, що таксі буде подано за вказаною адресою протягом 5-10 хвилин. Виняток становлять години пік і складні погодні умови — тоді час очікування може затягнутися до 15-20 хвилин. Якщо ви шукаєте вигідне таксі Київ — вибирайте Лекс і не пошкодуєте: ви заслуговуєте на гідний сервіс і мінімальні витрати!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать