Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі vip taxiЧи може існувати служба з послугами VIP taxi і доступними розцінками? На це питання у компанії Лекс є позитивна відповідь, оскільки в роботі нашим головним орієнтиром є задоволення потреб клієнта.

VIP taxi в Києві існує

Компанія Лекс Таксі за час надання послуг в сфері столичних пасажирських перевезень вивела формулу ідеальної поїздки, після якої у пасажира залишаються тільки приємні враження. Вона досить проста: кожен бажає отримувати сервіс на найвищому рівні і при цьому не переплачувати. І наша фірма з успіхом втілює цю формулу в життя.

Наші автомобілі

У розпорядженні таксомоторної компанії Лекс знаходиться дуже багато машин, тому для нас особливо важливо контролювати їх стан. Систематичне проходження техогляду для кожного авто є обов'язковим, тому ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що до вас приїде не руїна, а надійне авто в справному стані. Крім того, велика різноманітність марок і моделей машин дозволяє підібрати транспортний засіб під індивідуальні потреби кожного замовника. Вам потрібно за максимально короткий термін дістатися в віддалений район Києва або зустріти партнера на престижному авто? Тоді набирайте 509 і Таксі Лекс із задоволенням підшукає оптимальний варіант автомобіля.

Тарифи Таксі Лекс: більш демократичних просто не існує

Замовлення автомобіля в службі таксі Київ перетворилося з послуги, доступної на початку свого розвитку тільки забезпеченим киянам, практично в щоденну нагальну потребу. Напевно, не існує городянина, який хоч раз не скористався б цією послугою. Намагаючись надати її максимально можливій кількості верств населення столиці, ми встановили найдоступніші тарифи. VIP taxi зовсім не означає захмарні розцінки, і компанія Лекс з успіхом це доводить.

Вас приємно здивує наш сервіс

Таксисти і диспетчери є гордістю компанії. Оскільки спілкуватися з клієнтами служба таксі може тільки через них, ми приділяємо особливу увагу підбору диспетчери vip taxiперсоналу. Всі співробітники доводять рівень професіоналізму щоденною роботою. Оператори диспетчерського центру Лекс повинні демонструвати прагнення допомогти пасажиру вирішити проблему, пов'язану з поїздкою. Уважність і оперативність — без цих якостей робота диспетчера стає просто неможливою. Наші водії — одні з кращих в Києві. Вони чудово розбираються в географії столиці і стежать за ситуацією на дорогах, що дозволяє оминути пробки і доставити клієнта за вказаною адресою за найкоротший термін. Вибирайте VIP taxi Лекс — вас довезуть, як короля!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать