Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

Для городян Таксі Лекс — це справжнє таксі Києва. Працюючи в унісон зі швидким сучасним ритмом столиці, наша компанія здійснює подачу авто панорами справжнє таксі києваза мінімально короткий термін при найнижчій в Києві вартості послуги. Пасажир їде в 100 відсотках випадків — для нас не є перешкодою година пік або святковий день, нічний час або вихідний, несприятливі погодні умови.

Як визначити справжню службу

Якщо вам необхідно швидко замовити машину для поїздки по Києву, включаючи околиці, гарантовано і з комфортом дістатися за найкоротший термін в пункт призначення і при цьому заплатити самий мінімум, київська служба Лекс — ідеальний варіант. За час роботи в сфері столичних транспортних перевезень, наша компанія зробила висновок щодо того, що в першу чергу необхідно пасажиру і за яких умов поїздки він отримає приємні враження. Чи не це є показником ідеальної послуги?

Клієнт — король

Оплачуючи вартість речі або послуги, покупець розраховує на те, що вона задовольнить саме його індивідуальні потреби. Наша служба таксі знаходить до кожного пасажира персональний підхід і намагається виконати всі побажання щодо майбутньої поїздки. Диспетчери компанії уважні і оперативно обробляють кожну вхідну заявку. Крім того, вони відрізняються ввічливістю і комунікабельністю, завжди підкажуть, якщо щось незрозуміло або вимагає уточнення. Повідомте оператору початкову і кінцеву адреси маршруту, нюанси поїздки, дізнайтеся вартість поїздки і отримаєте практично миттєво повідомлення про ваше таксі. Водії, крім високого професіоналізму і знання Києва, мають охайний вигляд і йдуть назустріч побажанням пасажира. А в наших комфортабельних автомобілях ви відчуєте себе справжнім королем!

Переваги ІДС Лекс

автомобілі справжнє таксі києваСправжня компанія готова надати клієнтам, як мінімум, 5 переваг. Чим же вигідно відрізняється від конкурентів столична служба таксі Лекс? Це:

  • Прості і зручні способи замовлення таксі через телефонний дзвінок або інтернет;
  • Швидка подача авто за мінімум часу;
  • Найдешевша ціна в Києві;
  • Комфортабельні автомобілі;
  • Можливість замовлення машини в будь-який час доби за любої погоди;
  • Різноманітний парк машин — замовляйте автомобіль будь-якого класу і місткості;
  • Приємні диспетчери і водії;
  • Безпечна поїздка.

Наші пасажири отримують набагато більше переваг, вибираючи Таксі Лекс. Ви неодмінно залишитеся задоволені дешевою ціною і швидкою поїздкою в комфортному авто, а це і є — справжнє таксі Києва.

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать