Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі недороге таксі тарифВиклик машини в інформаційно-диспетчерській службі — одна з найбільш затребуваних в столиці послуг на сьогоднішній день, особливою популярністю користується недороге таксі тариф якого виділяється доступністю для населення. Таксі Лекс пропонує жителям і гостям Києва оптимально низькі розцінки і найкомфортніші умови поїздки!

Лекс Таксі: пропонуємо найвигідніші умови поїздки

Уже не перший рік столична таксомоторна компанія Лекс працює в сфері пасажирських перевезень. Зайняти лідируючі позиції серед кількох сотень таких же компаній було непросто, але ми цього домоглися. Визнання замовників, яким фірма надає незмінно високу якість і помірні ціни, зробило компанію однією з найбільш популярних служб таксі Київ. Переконайтеся в цьому і ви: викликайте машину з мобільного за коротким номером 509 або завантажуйте і встановлюйте додаток на смартфон.

Гарантовано надамо комфортну машину

Таксопарк компанії Лекс складається виключно з комфортних іномарок, в яких поїздка проходить особливо приємно. Всі транспортні засоби регулярно перевіряються на предмет справності, тому можете не сумніватися в високому рівні безпеки. У складі автопарку налічується досить транспортних засобів для того, щоб 100 відсотків вхідних замовлень щодня успішно виконувалися. Не знаєте, де замовити таксі Київ з гарантованою подачею? Телефонуйте 509, і через 5 хвилин після оформлення замовлення комфортний автомобіль під'їде за вказаною адресою.

Як дізнатися вартість поїздки

Практично всі пасажири таксі бажають заздалегідь знати, у скільки обійдеться поїздка, щоб завчасно спланувати бюджет. Компанія Лекс йде назустріч побажанням замовників, тому ми пропонуємо кілька простих способів, за допомогою яких можна попередньо дізнатися суму до сплати. вартість недороге таксі тарифТелефонуйте в call-центр за номером 509, і повідомляйте оператору, за якою адресою подавати таксі, і куди прямувати. Якщо є вподобання щодо машини, або маєте потребу в додаткових послугах — повідомляйте про це диспетчеру. Після внесення інформації в програму і вибору опції розрахунку, відразу дізнаєтеся остаточну вартість, яка не буде змінюватися. Немає часу на телефонний дзвінок? Завантажуйте додаток або сторінку сайту з online формою, і вносьте необхідну інформацію самостійно. Процедура не займе більше хвилини, це просто і зручно. Замовляйте недороге таксі тариф якого відрізняється вигідністю, а наданий сервіс — найвищим рівнем в Лекс: набирайте наш номер 509 в будь-який час доби!