Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі недороге таксі київ тарифиЖителям і гостям столиці необхідно багато пересуватися по місту і приїжджати в різні райони вчасно, тому багато хто шукає недороге таксі Київ тарифи. З кількох сотень таксомоторних компаній, що діють в столиці, досить багато пропонує низькі розцінки, однак невисока вартість найчастіше досягається на шкоду якості. Замовляючи таксі в такій службі, часто можна почути від диспетчера, що вільного автомобіля немає. А якщо машина приїжджає, то її стан залишає бажати кращого, а за кермом знаходиться недосвідчений водій, який погано орієнтується в київських районах. В цьому випадку поїздка може зірватися, а у замовника залишаться негативні емоції. Щоб цього не сталося, довіряйте професіоналам — Таксі Лекс.

Поїздка з максимальним комфортом за мінімальну ціну

Інформаційно-диспетчерська служба Лекс за період роботи в сфері пасажирських перевезень домоглася лідерства. Завдяки поєднанню відмінного сервісу і помірних розцінок нас визнали кращими кияни та гості міста. Ми прислухаємося до думки кожного: контакти компанії знаходяться у відкритому доступі на електронному ресурсі — висловлюйте побажання або задавайте питання. Випробуйте і ви переваги комфортної поїздки на таксі за розумною вартістю!

Оптимально низькі розцінки

Компанія Лекс прагне надати послугу якомога більшій кількості населення столиці, тому ми пропонуємо невисоку вартість таксі. Зниження розцінок стало можливо завдяки оптимізації робочих процесів, що позитивно вплинуло на ціни і якість.

Розрахунок вартості поїздки

Для розрахунку остаточної суми до сплати Таксі Лекс пропонує кілька простих способів, кожен з яких займе мінімальну кількість вашого часу. Для тих, хто віддає перевагу сучасним способам, дізнатися вартість можна через інтернет. Завантажуйте сторінку з online формою на веб-сайті або завантажуйте і встановлюйте додаток на мобільний. Вносьте дані вартість недороге таксі київ тарифимісця подачі таксі і пункт прибуття, додаткові переваги, що впливають на вартість, і натискайте опцію розрахунку тарифу. Існує і традиційний спосіб дізнатися суму, яку необхідно сплатити після приїзду. Для цього телефонуйте за коротким номером 509 в call-центр Лекс, і повідомляйте диспетчеру координати поїздки. Після внесення даних в програму, прокладання нею маршруту і розрахунку вартості, почуєте, скільки готувати до оплати і як спланувати бюджет. Замовляйте недороге таксі тарифи якого відрізняються доступністю, в кращій компанії столиці за коротким номером 509 або залишайте онлайн-заявку!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать