Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

виклик недороге таксі києва телефониДля швидкого виклику машини необхідно завжди мати під рукою недороге таксі Києва телефони. Столична служба таксі Лекс пропонує замовникам найбільш вигідні умови поїздки, а також максимальний комфорт навіть на стадії замовлення: для запам'ятовування нашого короткого номера не знадобиться багато часу. Набирайте 509 з мобільного в будь-який час доби, і через 5 хвилин комфортабельне авто вже чекатиме біля будинку, а вартість поїздки буде доступна практично всім.

Замовляйте комфортний автомобіль за демократичною ціною

Наша інформаційно-диспетчерська служба займається пасажирськими перевезеннями для киян і гостей столиці протягом тривалого періоду. За цей час ми сформували дружний колектив професіоналів, який надає пасажирам високий рівень обслуговування: робота в таксі Лекс — тільки для професіоналів. Робочі процеси компанії щодня оптимізуються, тому ми встановили оптимально низькі тарифи і зробили якість обслуговування максимально високою. Якщо не бажаєте переплачувати і при цьому цінуєте якісну послугу — звертайтеся в Лекс!

Замовлення таксі і розрахунок вартості

Завчасне знання вартості поїздки допомагає спланувати бюджет і заощадити час після приїзду і довго не шукати необхідну суму. Наша таксомоторна фірма пропонує кілька способів, за допомогою яких це можна здійснити. Телефонуйте за коротким номером 509 в call-центр і повідомляйте диспетчеру інформацію, що стосується поїздки: адресу подачі таксі, пункт прибуття, додаткові послуги та умови. Після внесення даних оператор озвучить тариф, розрахований програмою: вона прокладає оптимально короткий маршрут і враховує всі додаткові опції. Сучасний варіант замовлення таксі через інтернет ще простіше і швидше, ніж дзвінок диспетчеру. Завантажуйте сайт і відкривайте онлайн форму або завантажуйте додаток. У додатку форма має спрощений вигляд, проте така ж функціональна. Маршрут і вподобання щодо машини і поїздки необхідно внести до відповідних рядків, а після розрахувати тариф.

вартість недороге таксі києва телефониЯк розраховується вартість

Загальну суму до сплати програма розраховує виходячи з тарифів, які актуальні в компанії на поточний момент. З тарифами таксі можна ознайомитися на електронному ресурсі фірми — вони прозорі і знаходяться у відкритому доступі. Ви можете подивитися їх і особисто переконатися, що компанія Лекс пропонує максимально вигідні розцінки. Озвучена ціна є остаточною і не зміниться після приїзду. Замовляйте недороге таксі Києва за коротким номером 509!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать