Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

Для відповіді на питання, що представляє собою народне таксі Київ, необхідно розібратися, які критерії роблять таксомоторну компанію улюбленою городянами. Тоді відразу стане видно, чому служба Таксі Лекс стала майже рідною для киян і гостей столиці.

Що значить народність таксі

шашечки народне таксі київНезважаючи на те, що компанія Лекс пропонує послуги на ринку пасажирських перевезень порівняно недавно, ми встигли полюбитися киянам і приїжджим. Вдосконалюючись з кожним днем, наша служба демонструє стрімкий розвиток. Компанія Лекс пропонує послуги на максимально високому рівні при їх мінімальної вартості.

Ціна

У сучасному світі з його широкими можливостями прагнення до оптимальної економії цілком виправдано — потрібно встигнути спробувати багато. Служба таксі Лекс з розумінням ставиться до цього, тому ми ввели найнижчі розцінки в Києві на поїздки і додаткові послуги. Дешево — не означає погано, і наша компанія з успіхом це доводить. Якість надання послуги контролюється на всіх етапах, починаючи від замовлення таксі до моменту оплати — це дозволяє нашим пасажирам отримувати обслуговування на найвищому рівні при демократичній вартості.

Комфорт

Служба Лекс гарантовано подає машину в 100% випадків. Викликаючи авто у нас, клієнтові не потрібно турбуватися про те, що він може запізнитися на важливу зустріч, торжество або до вильоту літака. Не мине й 5 хвилин (в крайньому випадку, 15 хвилин), як клієнта в призначеному місці чекатиме машина. Всі автомобілі нашої компанії обов'язково проходять технічний огляд, вони справні, чисті і комфортні — це те, що потрібно від народного таксі! Для замовлення досить подзвонити за вказаними номерами. При цьому замовник додатково економить, оскільки всі дзвінки — за наш рахунок. Здійснити виклик авто можна і через інтернет — це ще зручніше. Для цього потрібно вписати інформацію щодо місця подачі та пункту прибуття до відповідних поля онлайн-форми.

Високий рівень сервісу

У ІДС Лекс працює високопрофесійний персонал. диспетчери народне таксі київДиспетчер — перший, з ким спілкується замовник, тому окрім професійних якостей, він повинен бути комунікабельним і привітним, прагнути допомогти пасажиру з усіх виникаючих питань і побажань. Таксист відповідає за пасажира, він зобов'язаний мати достатній досвід водіння і добре орієнтуватися в вулицях Києва. Важлива якість для водія — ввічливість і охайність.

Найкраще таксі Києва Лекс

Ви хочете отримати високий сервіс при замовленні таксі, комфортну, швидку і безпечну поїздку? Тоді не втрачайте часу на пошуки, а замовляйте онлайн або телефонуйте в саме народне таксі Київ — Лекс.
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать