Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі найкраще таксі в києвіПеред жителями і гостями столиці при виклику авто стоїть непросте завдання: визначити, яке найкраще таксі в Києві? Відповідь на це питання очевидна: це Таксі Лекс. Телефонуйте 509 з мобільного або залишайте заявку в інтернеті, і переконайтеся самі!

Таксі Лекс пропонує клієнтам максимум переваг

Ми кожен день працюємо для того, щоб якомога більше киян та гостей Києва отримали якісну послугу виклику таксі за помірною ціною. Якщо хочете дізнатися, що означає краща служба в Києві, звертайтеся за номером 509 або через інтернет — диспетчери та таксисти працюють для вас цілодобово!

Миттєва подача таксі

Інформаційно-диспетчерська служба Лекс — найшвидша в столиці. Ми виконуємо вхідні заявки оперативно завдяки автоматизації процесів, професіоналізму співробітників і розумній організації роботи. У кожній із секцій, на які було умовно розділене місто, регулярно чергує кілька таксистів компанії. Отримавши від клієнта замовлення, виконувати його диспетчер відправляє таксиста, який знаходиться найближче. Набирайте 509, і через 5 хвилин таксі вже під'їде за вказаною адресою!

Переваги попереднього замовлення

При виклику автомобіля в таксомоторній службі кожен замовник хоче бути впевненим у його гарантованій подачі вчасно. ІДС Лекс завжди здійснює свої зобов'язання перед пасажиром, однак втрутитися і дещо зіпсувати ситуацію може київський трафік або складні погодні умови. Тому наша фірма пропонує ідеальне рішення в формі попереднього замовлення. Просто повідомте диспетчеру або вкажіть в онлайн-формі, у скільки автомобіль повинен приїхати, і можете розслабитися і займатися своїми справами. Не сумнівайтеся, що в призначений час авто буде знаходитися на місці.

Найпривабливіші тарифи в Києві

Наша компанія пропонує найвигідніші поїздки на таксі. Економія коштів, комфортабельні умови і відмінний сервіс — що може бути краще для пасажира? Таким низьким цінам сприяла проведена оптимізація роботи, а не здешевлення і зниження якості послуги.

мікроавтобуси найкраще таксі в києвіЗамовляйте мікроавтобус за доступною ціною

В автопарку Лекс — величезна кількість автомобілів, і серед них є не тільки легкові машини. Для великої компанії ідеально підійде замовлення мікроавтобуса. Повідомте про своє побажання оператора або зробіть відповідну позначку в формі інтернет-замовлення, і комфортабельне таксі мікроавтобус за помірну вартість — до ваших послуг! Таксомоторна компанія Лекс — найкраще таксі в Києві з помірними розцінками і чудовим обслуговуванням!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать