Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі найдорожче таксі київДуже часто клієнти, бажаючи отримати послугу на високому рівні, замовляють найдорожче таксі Київ, однак не завжди очікування рівня якості при завищених тарифах виправдовуються. Щоб не переплачувати і при цьому отримати європейське обслуговування, вибирайте Таксі Лекс.

Таксі Лекс: гідний сервіс — низькі тарифи

Потреби клієнта — найголовніший пріоритет в роботі для керівництва і персоналу нашої інформаційно-диспетчерської служби. За час надання послуг в сфері столичних пасажирських перевезень, ми встигли чітко визначити, що необхідно замовнику, і з успіхом втілюємо це в життя.

Висококваліфіковані співробітники

ІДС Лекс знає, наскільки важливо правильно підібрати персонал, який найкращим чином організовує і надасть поїздку на таксі. Тому особлива увага в фірмі приділяється кадрам. Оператори диспетчерського центру крім таких обов'язкових якостей, як чітка дикція і уважність, повинні володіти комунікабельністю і привітністю, а також бажанням допомагати клієнту. Телефонуйте 509 — диспетчери миттєво оброблять заявку і дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять, пов'язані з поїздкою, і підкажуть найкращий варіант. Водії — відмінні знавці київських вулиць і районів, мають великий водійський стаж і обов'язково дотримуються правил дорожнього руху під час їзди. Якщо вам потрібно за максимально короткий термін потрапити в інший столичний район, сміливо розраховуйте на таксистів компанії Лекс — вони постійно знаходяться в курсі ситуації на дорогах і об'їдуть пробки найкоротшим шляхом.

Сучасні способи замовлення таксі

Таксі Лекс намагається відповідати найсучаснішим тенденціям. У зв'язку з цим способи оформлення таксі відповідають нинішнім вимогам мобільності, простоти і зручності. виклик найдорожче таксі київВиклик автомобіля через телефонний дзвінок максимально оптимізований. Ми використовуємо систему callback, тому слухати довгі гудки не потрібно — оператор передзвонює практично миттєво. Оплата вартості телефонного дзвінка цілком лягає на нашу компанію. Повідомте необхідні дані щодо майбутнього маршруту, дізнайтеся точну вартість переїзду і через 5-10 хвилин авто буде біля будинку. Мобільний додаток — швидкий і зручний спосіб викликати авто. Його скачування займе менше хвилини, і після не потрібно довго шукати номер в телефонній книзі, а просто внести дані і виходити до авто, що приїхало. Не потрібно платити захмарну вартість, викликаючи найдорожче таксі Київ — вибирайте Лекс, і вас приємно здивує якісний сервіс за помірною вартістю.
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать