Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

вартість найдешевше таксіЗадля того, щоб не переплачувати багато за поїздку, замовляйте найдешевше таксі в найкращій компанії Києва Лекс. Наша фірмавирізняється якісним наданням послуги та демократичними цінами, тому кожен пасажир лишається задоволеним.

Найдешевше таксі Лекс: вдале поєднання цін та якості

Інформаційно-диспетчерська служба Лекс, являючись лідером пасажирських перевезень в місті Києві, користується величезним попитом в населення. Кияни та гості столиці за необхідності замовити таксі звертаються до нас, та не розчаровуються. Автомобіль із комфортабельним салоном приїжджає вже за 5 хвилин, таксисти та диспетчери — чемні та професійні, а ціна послуги доступна кожному.

Замовники обирають лояльні тарифи

Найвигідніші розцінки в Києві встановила компанія Лекс, тому вартість доступна кожному замовнику. Найдешевше таксі стало результатом оптимізованої роботи, оскільки при ефективному виконанні кожної стадії замовлення покращується якість, та знижуються тарифи. Окрім того, Таксі Лекс не робить ціни високими спеціально, тому отримати обслуговування на європейському рівні, заплативши за це помірну ціну, можливо — достатньо лише набрати з мобільного короткий номер 509 чи лишити онлайн заявку.

Чудове обслуговування

Співробітники компанії підлягають строгому відбору при прийомі на роботу — в ІДС Лекс працюють найкращі в місті таксисти та оператори. Коли робота в таксі виконується на найвищому рівні професійним та досвідченим персоналом — результат не може бути незадовільним. В call-центрі працюють ввічливі та привітні дівчата, що оперативно приймають замовлення. Вони завжди допоможуть, коли клієнт потребує поради чи відповіді на якесь питання. Водієві необхідно гарно розбиратися в столиці, щоб не заблукати по дорозі, та максимально скоротити шлях при необхідності об’їхати пробку на дорозі чи ремонтну ділянку. Наші таксисти, окрім відмінного орієнтування в Києві, мають гарні водійські навички та відрізняються ввічливим ставленням до пасажира.

Гарантія 100 відсоткової подачі авто

водії найдешевше таксіБагато хто із киян стикався із ситуацією, коли потрібно викликати таксі, а в службі наразі немає вільної машини. Якщо не хочете знову чути відмову, звертайтеся одразу в Лекс — ми надаємо таксі завжди! Таксопарк компанії складається із великої кількості транспортних засобів, що розрізняться за марками та моделями. На випадок, коли замовлень надто багато в годину пік, ми користаємося допомогою партнерів — інших таксомоторних компаній. Викликайте найкомфортніше та найдешевше таксі в Лекс цілодобово: телефонуйте за номером 509 чи робіть замовлення online!

Подробнее