Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі надійне таксі київЩоб не турбуватися з приводу майбутнього переїзду по столичному регіону, а розслабитися і довірити це професіоналам, вибирайте компанію Лекс — надійне таксі Київ! Перевірена інформаційно-диспетчерська служба організує для пасажира поїздку на таксі на найвищому та безпечному рівні.

Таксі Лекс: гарантована подача справного авто

Таксомоторна фірма працює в сфері пасажирських перевезень не перший рік. За час надання послуг киянам та гостям столиці у ІДС Лекс на власному досвіді переконалися і достовірно знають, що пасажири хочуть безпеки, оперативності та комфорту. Компанія пропонує все це плюс доступну вартість: максимум переваг за демократичною ціною, що ще потрібно замовнику?

Надійність починається з виклику автомобіля

Вибираючи інформаційно-диспетчерську службу Лекс, будьте впевнені в тому, що заявку приймуть в найкоротший термін. Неважливо, за вікном день чи ніч, буденний день, вихідний або свято, стан погоди — замовлення оброблять максимально оперативно. Клієнт завжди додзвониться на callback за телефонним номером 509, і через секунду оператор передзвонить для уточнення даних щодо координат майбутнього маршруту. Після повідомлення місця подачі автомобіля і оголошення диспетчером остаточної суми до оплати, можете виходити: через 5-10 хвилин машина буде очікувати за вказаною адресою. Наша ІДС пропонує також мобільний і зручний спосіб виклику таксі через інтернет. Завантажуйте додаток з веб-сайту компанії, або заходьте в розділ замовлення on-line, залишайте заявку шляхом заповнення полів форми, і машина приїде в найкоротший термін.

Стовідсоткова подача

Щоб не переживати з приводу того, чи приїде автомобіль на виклик, вибирайте таксомоторну компанію Лекс, і сумніви відразу відпадуть. Завдяки великому автопарку, таксі приїжджає до пасажира в ста відсотках випадків, і, що головне, завжди вчасно.

Справні авто — гарантія безпеки

водії надійне таксі київУ парку авто Таксі Лекс знаходиться велика кількість транспортних засобів на будь-який смак. Для всього автотранспорту обов'язкової систематичної процедурою є проходження технічного огляду. На виклик допускаються тільки машини в хорошому стані, у яких не відбудеться поломка або несправність під час поїздки. Замовляючи таксі в Києві за номером 509 або лишаючи онлайн-заявку в інтернеті, клієнт може не сумніватися в тому, що поїздка відбудеться на самому безпечному рівні. Телефонуйте в диспетчерський центр, залишайте заявку в інтернеті — надійне таксі Київ Лекс до послуг клієнтів цілодобово!
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать