Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

пасажирки миттєве онлайн замовлення таксі київТаксомоторна компанія Лекс пропонує не витрачати час на дзвінок диспетчеру, щоб викликати машину для поїздки, а зробити миттєве онлайн замовлення таксі Київ. Економте час по максимуму і робіть замовлення за допомогою додатка або форми на веб-сайті.

Лояльні розцінки і відмінний сервіс — тільки в Таксі Лекс!

Нашої інформаційно-диспетчерською службою на ринку пасажирських перевезень Києва міцно зайняті лідируючі позиції. Причина такої популярності у населення і гостей міста криється в тому, що в ІДС Лекс встановлені оптимально низькі тарифи, але якість при цьому залишається на високому рівні. Домогтися таких високих показників ми змогли завдяки тому, що робота постійно оптимізується. Це дозволяє знижувати вартість послуги без шкоди для рівня обслуговування. Замовивши таксі в Лекс, пасажиру забезпечений відмінний сервіс, комфортна іномарка і невисока вартість.

Робіть замовлення через мобільний додаток

Незважаючи на високу популярність виклику таксі традиційним способом по телефону, використання інтернету стає все більш затребуваним. Це дуже швидко, зручно і безкоштовно. Замовлення таксі online, як і дзвінок в call-центр за номером 509, доступне в будь-який час доби. Для цього потрібно завантажити на мобільний додаток, який знаходиться на App Store або Google Play. При необхідності викликати автомобіль, відкривайте додаток і вносьте в нього початкову і кінцеву адреси поїздки, щоб програма могла прокласти маршрут і розрахувати тариф. Натискайте кнопку внизу форми, яка розраховує ціну, і через секунду дізнаєтеся, скільки коштує послуга. Після відправляйте замовлення на обробку, і за найкоротший термін додаток видасть результат про найближчу машині і контакти водія.

Заповнення форми на сайті

Для тих, хто не бажає завантажувати додаток, передбачений ще один варіант викликати таксі по інтернету. Відкривайте онлайн форму на електронному ресурсі компанії і вносьте в необхідні рядки ту ж інформацію. Програма аналогічно побудує маршрут і покаже підсумковий результат щодо вартості, машини і номера телефону водія.

Різноманітність машин в таксопарку

Компанія Лекс дає 100 відсоткову гарантію подачі машини. Щоб мікроавтобуси миттєве онлайн замовлення таксі київвиконувати замовлення, в таксопарку збільшується кількість транспорту. При сильній завантаженості ми підшукаємо машину у партнерів. Склад автопарку також відрізняється різноманітністю по маркам і моделям. Велика компанія зі зручністю розміститься в таксі, при цьому тариф послуги відрізняться демократичністю. Робіть замовлення таксі Київ в компанії Лекс і переконайтеся, що ми по праву вважаємося кращими!

Подробнее