Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

сервіс люкс таксі київЯкщо бажаєте пересуватися по столиці, як король, не потрібно витрачати час на пошуки люкс таксі Київ. Досить набрати з мобільного три цифри 509, і через 5 хвилин комфортабельне авто з водієм-професіоналом вже буде очікувати за вказаною адресою.

Таксі Лекс: найкомфортніші автомобілі і ввічливий персонал

Київська таксомоторна служба Лекс надає жителям і гостям міста послугу таксі Київ, а також широкий список додаткових послуг. Ми вигідно відрізняємося від інших інформаційно-диспетчерських компаній тим, що вдало поєднуємо доступну вартість з високою якістю. Тільки ІДС Лекс забезпечить пасажирам швидку поїздку на іномарці з максимальними зручностями.

Високопрофесійний сервіс

Особлива увага в компанії приділяється підбору персоналу не тільки кваліфікованого, але і ввічливого. Диспетчер вислухає дані про маршрут поїздки і швидко внесе їх у систему. Він уважно і з розумінням поставиться до кожного побажання клієнта, і постарається максимально оперативно його виконати. Зателефонувавши 509 в диспетчерський центр, у вас залишаться тільки позитивні враження від розмови з оператором. Крім того, для дзвінка передбачений приємний бонус: вартість телефонної розмови повністю оплачує служба Лекс! Поїздка з водієм компанії перетворюється на справжнє задоволення. Кожен таксист має великий досвід роботи і чудові навички водіння, відмінно розбирається в столичних районах і стежить за ситуацією на дорогах. Якщо потрібно швидко і безпечно дістатися до пункту призначення, довіртеся водієві Таксі Лекс: він доставить в найкоротший термін, об'їжджаючи пробки і місця ремонту. При необхідності допомоги з багажем, можете сміливо розраховувати на участь водія таксі.

Автомобілі виняткового комфорту

водії люкс таксі київАвтопарк транспортної фірми складається з іномарок, і тільки нових і надійних. Тут є машини, які припадуть до смаку кожному: це забезпечується великою різноманітністю марок, моделей, комплектацій та кольорів. Кожний транспортний засіб оснащено зручним салоном і регулярно очищається від забруднень всередині і зовні, та проходить техогляд. Таким чином, ми забезпечуємо найбільш комфортабельну і безпечну поїздку на таксі!

Привабливі розцінки

Щоб не переплачувати і при цьому отримати якість послуги таксі на гідному рівні, завжди вибирайте Лекс! Ми оптимізували роботу, що дозволило істотно знизити вартість виклику автомобіля, але не за рахунок сервісу, рівень якого тільки виріс. Тому не варто витрачати час, займаючись розшукуванням люкс таксі Київ — воно вже до ваших послуг, і це Лекс!
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать