Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

фари авто кур'єрське таксі КиївІнформаційно-диспетчерська служба Лекс пропонує пасажирам крім виклику автомобіля ще одну важливу послугу — кур'єрське таксі Київ за найвигіднішими тарифами. Замовляйте доставку важливих документів, кореспонденції, квітів або малорозмірних посилок в будь-який час дня і ночі за любої погоди. Ми виконаємо замовлення в найкоротший термін — клієнт неодмінно залишиться задоволеним!

Доставка кур'єром: оперативно, просто і доступно

Хочете, щоб водій Таксі Лекс на якийсь час став вашим особистим кур'єром? Тоді набирайте 509 з мобільного телефону і повідомляйте необхідні дані диспетчеру, або оформляйте послугу онлайн. Допомога кур'єра заощадить значну кількість часу і грошей, оскільки не доведеться перериватися від своїх справ, а також платити за дорогу в обидва кінці. Схема послуги дуже проста і зрозуміла: підтвердивши замовлення, водій направляється за вказаною адресою, щоб забрати посилку, а після доставляє її в пункт призначення точно в руки в максимально стислий термін.

Час доставки

Переваги замовлення цієї послуги перед звичайною міською доставкою очевидні: у останньої це займе приблизно три години. Вибираючи ІДС Лекс, ви економите масу часу, оскільки через 10 хвилин автомобіль вже під'їде за посилкою — це надзвичайно зручно при ультрашвидкому темпі столичного життя. Отримавши вантаж або документи, водій тут же відправляється доставити в потрібне місце. При цьому, він направляється оптимально коротким маршрутом, ніде не затримуючись, що дозволяє здійснити доставку за найкоротший термін. Також клієнт може оформити замовлення доставки на точний час — послуга попереднього замовлення дуже затребувана для передачі документів.

Переваги при виборі Таксі Лекс

Вибираючи доставку в нашій таксомоторній компанії, замовник отримує багато переваг. До їх числа відносяться:
  • Оптимально низька вартість, доступна для всіх;
  • Посилку доставлять цілою і неушкодженою;
  • Рекордно короткі терміни виконання замовлення;
  • Високий рівень обслуговування;
  • Індивідуальний підхід водія до кожної заявки;
  • Доставка вантажу здійснюється на будь-яку адресу столичного регіону, включаючи вокзали;
  • Можливість попереднього замовлення.

Терміново доставимо документи

вручення посилки кур'єрське таксі КиївЗамовляючи таксі Київ для термінової доставки документів і кореспонденції, пасажир може бути впевнений у своєчасному виконанні замовлення. Ця послуга користується великим попитом у киян і гостей міста. Не потрібно кидати свої справи заради цього — просто наберіть 509 і кур'єрське таксі Київ Лекс максимально швидко їх доставить, при цьому вартість послуги відрізняється демократичністю.
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать