Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

листи кур'єрська доставка поштиПри необхідності терміново доставити посилку, включаючи важливу кореспонденцію, замовляйте в інформаційно-диспетчерській службі Лекс таку послугу, як кур'єрська доставка пошти. Вартість доставки в нашій компанії відрізняється демократичністю, а виконання — надійністю і високою оперативністю.

Максимально швидка і недорога доставка

Якщо ви звикли не витрачати час даремно, звертайтеся в Таксі Лекс — ми за найкоротший термін доставимо адресатові документи і кореспонденцію. Завдяки тому, що оптимізована робота робить виконання кожного процесу максимально ефективним, сервіс знаходиться на висоті, а тариф відрізняється доступністю для населення та гостей Києва. Зробити замовлення послуги можна за номером 509 або онлайн.

Як оформити послугу доставки кур'єром

Оформлення кур'єрської доставки є цілодобовою як по телефону, так і через інтернет. Телефонуйте на короткий номер 509 і після спрацювання системи автопередзвону повідомте диспетчеру, за якою адресою необхідно забрати посилку і куди доставити. Оператор внесе дані в програму і скаже, скільки потрібно заплатити за послугу. Ще швидше оформити замовлення доставки можна по інтернету. Для цього слід скористатися мобільним додатком або онлайн формою, яка знаходиться на веб-сайті. Для розрахунку вартості в форму знадобиться внести ту ж інформацію: адресу, де таксист повинен забрати документи, і куди відвезти. Опція розрахунку ціни дозволить за кілька секунд дізнатися суму до сплати.

Найоперативніша доставка в Києві

Таксі Лекс славиться надійністю, чудовим обслуговуванням і високою оперативністю виконання кожного замовлення. Робота в таксі висококваліфікованих таксистів і диспетчерів дозволяє доставити посилку в час виконання кур'єрська доставка поштинайкоротший термін. Після того, як заявка буде прийнята, програма знайде вільну машину, яка ближче всіх знаходиться до замовника. Таксист після підтвердження замовлення не втрачає ні хвилини і відразу направляється до клієнта. Приїхавши за вказаною адресою не пізніше, ніж через 5-10 хвилин, водій забирає посилку і відразу направляється вручити її адресату, ніде не затримуючись по дорозі. Замовивши доставку кореспонденції і документів кур'єром в ІДС Лекс, замовник економить не тільки час, а й гроші. Всього на виконання замовлення у водія компанії піде не більше півгодини, в той час як спеціалізованій кур'єрській компанії знадобиться витратити не менше трьох годин. Низька ціна послуги в поєднанні з тим, що замовнику не потрібно витрачати гроші на дорогу і особисто вручати документи адресату, підтверджує те, що кур'єрська доставка пошти в Лекс економічно вигідна!

Подробнее