Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

вручення посилки кур'єрська доставка документівЯкщо необхідно терміново відправити ділові папери або кореспонденцію, кур'єрська доставка документів в компанії Лекс завжди до ваших послуг. Робіть замовлення, зателефонувавши 509 або онлайн, і посилку доставлять за мінімальну кількість часу.

Робіть замовлення в кращій компанії Києва

Інформаційно-диспетчерська служба Лекс є однією з найсильніших компаній київського регіону на ринку перевезень. Городяни та гості столиці замовляють таксі та інші додаткові послуги в Лекс, і незмінно залишаються задоволеними. Якщо знадобилася доставка кур'єром, відразу звертайтеся в Лекс, і посилку доставлять максимально швидко, а вартість послуги при цьому не відіб'ється на вашому бюджеті. Оптимізована робота дозволила встановити найбільш лояльні розцінки в Києві, а рівень обслуговування підвищити до європейського.

Оформляйте замовлення по телефону або онлайн

Щоб водій Таксі Лекс на деякий час перетворився в вашого кур'єра, досить скористатися будь-яким із способів. Завантажуйте online форму на веб-сайті або додаток на смартфон. Для внесення інформації в необхідні поля знадобиться мінімальна кількість часу і кілька кліків. Додаток розрахує остаточну вартість і видасть результат суми до сплати за кілька секунд. Після відправлення заповненої форми на обробку додаток знайде найближче таксі, яке виконає замовлення. Замовити кур'єрську доставку можна і звичним чином, зателефонувавши оператору. Для цього потрібно набрати 509 з мобільного і кілька секунд почекати, поки система callback зробить зворотний дзвінок. Диспетчер компанії Лекс попросить назвати адресу, де забрати документи, і куди їх доставити. Після внесення цих даних в програму дізнаєтеся вартість доставки.

Найшвидша доставка документів в столиці

водії кур'єрська доставка документівСлужба таксі Лекс славиться демократичними тарифами, надійністю і високою якістю. Щоб відповідати високим очікуванням замовників, ми з максимальною ефективністю виконуємо кожен процес, що досягається завдяки оптимізованій роботі, і наймаємо професіоналів. Робота в таксі відповідального і кваліфікованого персоналу — гарантія зразкового сервісу. Щоб доставити документи, у спеціалізованої компанії витратиться кілька годин, в той час як ІДС Лекс знадобиться не більше тридцяти хвилин. Отримавши замовлення, таксист найкоротшим шляхом приїжджає до замовника, забирає документи, без зволікання відправляється за вказаною адресою, і передає адресатові посилку з рук в руки. Якщо знадобилася кур'єрська доставка документів, вибирайте надійну компанію Лекс, яка здійснить її швидко і недорого!

Подробнее