Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

поїздка скільки коштує таксі аеропортДля планування бюджету перед майбутнім перельотом необхідно заздалегідь дізнатися, скільки коштує таксі аеропорт. Інформаційно-диспетчерська служба Лекс пропонує найбільш вигідні розцінки, які доступні жителям і гостям Києва, в поєднанні з високим рівнем обслуговування у кваліфікованого персоналу. Замовляйте автомобіль цілодобово — телефонуйте за номером 509 або залишайте онлайн заявку.

Замовляйте таксі в надійній компанії

За час надання послуг в сфері пасажирських перевезень компанія Лекс вибилася в лідери серед кількох сотень таксомоторних служб. Ми забезпечуємо пасажирів максимально комфортними і вигідними умовами поїздки, тому завойовуємо все більше довіри і популярності у населення столиці.

Як дізнатися вартість поїздки

Щоб завчасно розпланувати бюджет, дізнавайтеся суму, яку необхідно заплатити за таксі в аеропорт. Для цього телефонуйте диспетчеру за номером 509, або заповнюйте форму в завантаженому додатку для смартфона або на сторінці сайту. Повідомити диспетчеру або вказати в заявці online необхідно маршрут поїздки і додаткові вимоги. Програма розрахує остаточну вартість виходячи з прокладеного оптимально короткого маршруту і актуальних на даний момент тарифів компанії, ознайомитися з якими можна на сайті.

Попереднє замовлення таксі

Транспортна компанія Лекс виконує 100 відсотків замовлень, тому якщо необхідно гарантовано приїхати вчасно, набирайте 509 з мобільного! Однак відбуваються ситуації, коли необхідно виїхати, а дорожня ситуація або складні погодні умови в Києві цього не дозволяють. Щоб бути абсолютно впевненим у тому, що таксі приїде на виклик, оформлюйте попереднє замовлення. Це реалізується просто: час і дату, коли автомобіль повинен очікувати за вказаною адресою, необхідно повідомити диспетчеру або внести в онлайн замовлення. Не сумнівайтеся, що в призначений час таксі буде знаходитися біля будинку — наша компанія ніколи не підводить замовників!

Швидка і комфортна поїздка

водії коштує таксі аеропортТаксі Лекс надає пасажирам комфортабельні іномарки, що регулярно проходять техогляд. У штаті компанії працюють професійні водії, які мають подібний досвід роботи. Знання Києва та околиць у таксистів — зразкове, вони стежать за ситуацією на дорогах і об'їжджають ремонтні роботи і затори найкоротшим шляхом. З таким водієм і в машині зі зручним салоном поїздка пройде швидко, комфортно і безпечно! Найдешевше коштує таксі аеропорт саме в компанії Лекс: ми запропонуємо вигідні умови, від яких неможливо відмовитися!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать