Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

пасажирки київ таксі недорого номериСитуацій, коли в столиці знадобиться замовити машину, можна назвати безліч, тому для кожного жителя і гостя міста важливо знати Київ таксі недорого номери. На сьогоднішній день існує декілька сотень таксомоторних служб, більшість з яких встановлює дешеві розцінки. При цьому якості не приділяється достатньо уваги. При виклику автомобіля в фірмі з сумнівною репутацією поїздка може зірватися, оскільки обмежені розміри таксопарку не дозволять знайти в годину пік вільну машину. Або недосвідчений таксист, який погано орієнтується в місті, сильно запізниться. Щоб не відчувати негативний досвід, відразу звертайтеся в перевірену і надійну компанію з успішним досвідом роботи в перевезеннях — Таксі Лекс.

Найпростіше і зручне замовлення таксі

Економія часу — один з головних пріоритетів, на які орієнтується наша інформаційно-диспетчерська служба. У числі інших: висока якість послуги і максимальне зниження тарифів. Звернувшись в Лекс, ви отримаєте гарне обслуговування, а бюджет при цьому не постраждає.

Набирайте короткий номер 509

Для замовлення таксі в компанії Лекс необхідно всього лише набрати короткий номер 509 з мобільного. При цьому вартість розмови оплачуємо ми. Через кілька секунд після набору система callback зробить зворотний дзвінок. Штат співробітників повністю укомплектований, тому вільний диспетчер відразу прийме заявку. Повідомте, куди будете направлятися і додаткові умови, якщо такі є, і тут же почуєте, в яку суму обійдеться поїздка.

Зручність online замовлення

Віддаєте перевагу сучасним рішенням і не бажаєте витрачати час на телефонні дзвінки? Тоді завантажуйте мобільний додаток або відкривайте сторінку сайту з формою для замовлення. Процес оформлення простий і не займе багато часу. Для внесення даних маршруту знадобиться всього пара кліків: при введенні початкових букв адреси програма відразу надасть релевантний список, з якого необхідно вибрати потрібний. Після введення інформації вибирайте опцію розрахунку вартості, і дізнаєтеся, у скільки обійдеться поїздка на таксі.

Тільки комфортні авто

мікроавтобуси київ таксі недорого номериТаксі Лекс забезпечує пасажирів новими комфортними транспортними засобами, які регулярно проходять техогляд. Таксопарк компанії складається з машин різної місткості. Якщо має бути подорож великою компанією, замовляйте таксі мікроавтобус — це найбільш зручний спосіб пересування для великої кількості людей. Якщо необхідно замовити Київ таксі недорого, вибирайте Лекс — у нас найвигідніші ціни!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать