Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

літаки київ аеропорт бориспільБільшість українців і гостей країни при необхідності дістатися на літаку в місто України або за кордон вибирають Київ аеропорт Бориспіль. Він має все необхідне, щоб пасажири відчували комфорт і безпеку.

Найбільший аеропорт країни

Кількість пасажирів, які щорічно користуються послугами аеропорту, становить вісім мільйонів. Важливу роль для затребуваності грає місце розташування «Борисполя»: багато європейських, американських і азіатських повітряних трас перетинається саме тут. Це дає можливість сорока вітчизняним і зарубіжним компаніям аеропорту використовувати вісімдесят маршрутів, які охоплюють весь світ. Злітно-посадкових смуг налічується дві, при цьому довжина смуги становить чотири кілометри, а ширина — шістдесят метрів. Це дозволяє в цілодобовому режимі приймати різні типи авіатранспорту, навіть коли видимість обмежена.

Трохи історії

Спочатку аеропорт, який знаходився біля міста Борисполя, використовувався для військових потреб, але в цілях безпеки було вирішено експлуатувати його також для цивільних перевезень. Здійснення першого рейсу було проведено в 1959 році, а вже в наступному році аеропорт почав обслуговувати рейси міжнародного призначення. Один з найбільших на той час аеровокзалів з пропускною спроможністю 1400 чоловік був відкритий в 1965 році. А через п'ять років у зв'язку з постійно зростаючою кількістю пасажирів була відкрита друга злітно-посадкова смуга. До розпаду СРСР «Бориспіль» вважався кращим в країні, але після 1990 року криза торкнулася і його. Однак завдяки інвесторам підприємство розпочало новий виток розвитку.

Термінали

Відкриття терміналу «C» відбулося в 1995 році — його призначенням стало обслуговування пасажирів зі статусом VIP. Термінал «F» з пропускною спроможністю 900 пасажирів на годину запровадився в експлуатацію в 2010 році, а два роки по тому відкрився термінал «D», здатність пропускати термінали київ аеропорт бориспільпасажирів у якого збільшена до 3000 чоловік. Щорічно терміналом обслуговується десять мільйонів чоловік, що робить його найбільшпотужним в країні.

Добирайтеся вчасно на таксі від Лекс

Існує багато способів дістатися до аеропорту, включаючи громадський транспорт. Однак найбільш швидкий, зручний і недорогий спосіб, доступний в будь-який час доби — замовити таксі в аеропорт. Вибирайте для цього найкращу службу Києва Лекс, яка надасть комфортабельну іномарку для поїздки, професійного ввічливого водія і все це за невисокою вартістю. Замовляйте таксі Київ аеропорт Бориспіль за номером 509 або онлайн!

Подробнее