Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

пасажири калькулятор таксі київДля кожного, хто замовляє автомобіль в інформаційно-диспетчерській службі, важливо знати вартість поїздки, тому знадобиться опція калькулятор таксі Київ. Вона дозволяє заздалегідь визначитися з сумою до сплати, а для розрахунку тарифу буде потрібно не більше хвилини.

Найбільш демократична вартість таксі в Лекс

На тлі більшості столичних таксомоторних компаній з невисокими розцінками ІДС Лекс виділяється зразковою якістю надання послуги. Наша служба таксі Київ є однією з кращих в місті, а все завдяки помірній ціні і чудовому сервісу. Щоб знизити тарифи і вивести обслуговування на європейський рівень, компанія регулярно оптимізує роботу, що робить ефективним виконання кожного процесу по максимуму. Викликайте таксі в Лекс, і вам більше не захочеться замовляти авто в інших компаніях!

Онлайн розрахунок

Для максимально швидкого розрахунку тарифу поїздки передбачено кілька варіантів, які відрізняються високою оперативністю і не викличуть ні найменших труднощів. Додаток, за допомогою якого можна дізнатися вартість послуги і замовити таксі, безкоштовно завантажуйте з App Store і встановлюйте на мобільний. В рядки маршруту необхідно ввести адреси і натиснути кнопку знизу форми, яка робить розрахунок тарифу. Додаток за секунду побудує найкоротший шлях і видасть остаточну відповідь. Розрахувати вартість таксі по інтернету можна і не завантажуючи програму. Аналогічна форма розташована на веб-сайті, яку також слід заповнити адресою подачі автомобіля і місця прибуття, а також зазначити необхідні додаткові послуги. Обидва способи займають мінімум часу, але дозволяють точно визначитися з підсумковою ціною поїздки, при цьому сума є остаточною і після приїзду не збільшуватиметься. При згоді з вартістю, відправляйте заявку на обробку, і програма почне шукати відповідний варіант. За найкоротший термін буде знайдено найближче таксі, а також повідомлена інформація про нього і контактний телефон водія.

Дзвоніть на короткий номер 509

розрахунок тарифу онлайн калькулятор таксі київДізнатися, скільки платити за послугу, можна і звичним способом у оператора. Для цього телефонуйте на номер 509 в будь-який час дня і ночі — call-центр Таксі Лекс працює без перерв і вихідних. Скажіть диспетчеру адресу подачі автомобіля і куди їхати, і після розрахунку вартості програмою будете знати точну ціну. Програма та онлайн додаток роблять розрахунок аналогічним чином. Щоб замовити авто в Лекс і дізнатися вартість послуги, використовуйте онлайн калькулятор таксі Київ: завантажуйте додаток в смартфон або скористайтеся формою на сайті!

Подробнее