Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі інтернет таксі київІнформаційно-диспетчерська служба Лекс здійснює цілодобову подачу автомобіля, пропонуючи для замовлення не тільки дзвінок в диспетчерський центр, а й інтернет таксі Київ. Цей сучасний, зручний і простий виклик машини набирає все більше популярності у жителів і гостей міста.

Замовляйте дешеве таксі онлайн в Лекс

При сьогоднішньому столичному ритмі життя киянам потрібно демонструвати чудеса швидкості переміщення по місту, потрапляючи в різні місця різних районів Києва за максимально короткий термін. Це природно зачіпає і сферу пасажирських перевезень, а особливо, спосіб замовлення таксі. ІДС Лекс намагається тримати руку на пульсі подій і по максимуму відповідати всім сучасним тенденціям, тому ми пропонуємо не тільки найбільш оперативну подачу таксі Київ, а й найзручніші і швидкі способи замовлення.

Як оформити замовлення онлайн

Крім дзвінка в диспетчерський центр за допомогою набору трьох простих чисел 509 на мобільному, Таксі Лекс пропонує зручний спосіб виклику по інтернету. Онлайн-форма відрізняється простотою і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Заповнюйте поля форми, внісши відповідну інформацію щодо місця подачі та пункту прибуття за допомогою всього декількох кліків. Введіть початкові літери адреси та виберіть із запропонованого списку потрібну. Якщо є особливі побажання щодо поїздки — робіть відповідні позначки. Оформити замовлення дуже швидко і просто, і при цьому не потрібно витрачати час на дзвінок. Після підтвердження замовлення через мінімум часу прийде смс з даними про автомобіль, який буде виконувати ваше замовлення.

Розрахувати вартість тепер ще простіше

Замовляючи таксі в Лекс, пасажир може бути абсолютно впевнений в тому, що запропоновані до сплати тарифи — найдемократичніші в Києві. Ми змогли суттєво знизити розцінки завдяки оптимізації роботи, а рівень обслуговування залишився високим. виклик інтернет таксі київКрім того, що суму до оплати можна дізнатися у диспетчера, зателефонувавши 509, вам буде легко розрахувати самостійно завдяки наявності графи «Тариф» в розділі замовлення on-line. Після внесення необхідної інформації щодо майбутнього маршруту і особливих побажань, натисніть зазначену кнопку, і система автоматично розрахує вартість поїздки згідно діючих тарифів. Диспетчер робить ту ж маніпуляцію, а програма прокладає маршрут і розраховує вартість, тому виключення людського фактора нівелює виникнення помилок. Вибирайте зручний і ультрасучасний спосіб замовлення через інтернет таксі Київ в найдешевшій службі Лекс!
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать