Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі фіксоване таксі в аеропортВ наші дні практично кожен робить міжміські або міжнародні перельоти, тому фіксоване таксі в аеропорт — послуга, яка користується величезним попитом у киян і гостей столиці. Однак як вибрати компанію, яка організовує трансфер по вищому розряду і при цьому не буде встановлювати високі тарифи? Звертайтеся в Таксі Лекс, і здивуєтеся, наскільки швидко, комфортно, безпечно і недорого ми організуємо поїздку в аеропорт. Довіряйте професіоналам — телефонуйте 509 або завантажуйте додаток з сайту!

У чому має полягати якість надання послуги

При замовленні таксі важливі не тільки сума до сплати і швидкість виконання заявки, хоча і це відіграє важливу роль. Факторів, що впливають на рівень якості, набагато більше, і в інформаційно-диспетчерській службі Лекс всі вони неодмінно враховуються.

Подамо таксі за 5 хвилин

Прибуття в аеропорт вчасно — один з головних орієнтирів компанії при виконанні подібних замовлень. Тому ми не затримуємо ні знаходження машини, ні подачу. Диспетчер миттєво обробляє заявку, і відправляє до клієнта той автомобіль, якому їхати до замовника найменше, а таксист відразу напрвляється на виклик. Якщо терміново потрібна машина — розраховуйте на Лекс!

Попереднє замовлення

Щоб не хвилюватися з приводу складнощів, пов'язаних з київським трафіком і погодними умовами, і бути впевненим в 100 відсотковій подачі таксі вчасно, скористайтеся перевагами оформлення попереднього замовлення. Для цього достатньо зателефонувати за номером 509 або вказати в онлайн-формі на сайті або в додатку точний час подачі транспортного засобу. Далі продовжуйте займатися своїми справами, а в призначений час таксі чекатиме за вказаною адресою.

Мікроавтобус

мікроавтобуси фіксоване таксі в аеропортДля пересування великої компанії таксі мікроавтобус — ідеальний варіант. Місткий і комфортний автотранспорт за прийнятною вартістю до ваших послуг цілодобово — телефонуйте диспетчеру за номером 509 або замовляйте мікроавтобус через інтернет.

Гарантія швидкої і безпечної поїздки

В нашій транспортній компанії працюють тільки професійні водії, які можуть забезпечити пасажиру швидкий і комфортний переїзд в пункт призначення. Вони чудово розбираються в географії столичного регіону і стежать за ситуацією на дорогах, тому об'їдуть пробки й місця ремонтних робіт найкоротшим шляхом. Замовляйте фіксоване таксі в аеропорт в Лекс: ми пропонуємо найбільш доступну вартість, високу якість обслуговування, надійність, оперативність і безпеку!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать