Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

Перебуваючи в пошуках служби, яка надає послуги на найвищому рівні, багато замовляють елітне таксі Київ. Однак далеко не завжди такий вибір виправданий. автомобілі Елітне таксі КиївВибираючи Таксі Лекс, ви можете бути впевнені в сервісі, що надається на гідному рівні, і при цьому не доведеться переплачувати.

Що отримує пасажир, вибираючи Таксі Лекс

Наша інформаційно-диспетчерська служба не перестає розвиватися, тому її популярність серед жителів і гостей Києва постійно зростає. Секрет такого успіху — максимальна відповідність очікуванням клієнта. Демократична вартість і обслуговування на найвищому рівні — саме те, що жадає отримати кожен пасажир таксі.

Трохи історії

У 2013 році столичне таксі відсвяткувало круглу дату — рівно сто років минуло з того дня, як перше авто для візництва виїхало на вулиці Києва. В ті часи таксі користувалися переважно заможні люди, які могли дозволити витратити на послугу значну суму грошей. У наші дні ситуація змінилася. У Києві працює близько 200 таксомоторних служб. Сильна конкуренція сприяла зниженню вартості і зробила розцінки доступними. Хоч в столичних пасажирських перевезеннях працюють компанії з дуже дорогими тарифами, немає сенсу платити більше — вибирайте Лекс, і ви отримаєте комфортну поїздку за привабливою вартістю.

У нас тільки комфортні автомобілі

Автопарк ІДС Лекс налічує велику кількість транспортних засобів на будь-який смак. Наявність різних марок і моделей авто — запорука того, що індивідуальні побажання кожного клієнта будуть втілені в життя. Повідомте оператору або вкажіть в онлайн-заявці побажання щодо машини, і вони неодмінно будуть виконані. Незважаючи на таке розмаїття, весь автотранспорт відрізняється комфортними салонами, завдяки чому поїздка проходить з максимальними зручностями. Крім того, викликаючи таксі в Лекс, замовника очікує переїзд по столичному регіону на самому безпечному рівні. Кожен ТЗ проходить технічний огляд, тому ми надаємо справні і надійні автомобілі. салони авто Елітне таксі КиївУ зв'язку з цим авто під'їжджає до будинку клієнта через 5-10 хвилин після оформлення замовлення. У рідкісних випадках час очікування може затягнутися до 20 хвилин, причина чому — складна ситуація на дорогах або погодні умови.

Вам не доведеться переплачувати

Ми оптимізували робочі процеси, що дало можливість оптимально знизити вартість поїздки. Тепер послуга доступна кожному киянину або гостю міста. Вибирайте швидкість, безпеку та комфорт за невисоку ціну: телефонуйте 509 і у вас відпаде потреба шукати елітне таксі Київ.
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать