Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі експрес таксі київСтоличний темп життя вимагає від городян бути пунктуальними і мобільними, тому експрес таксі Київ — саме те, що потрібно практично кожному киянину та гостю міста. На вулиці день чи ніч, сприятлива погода або проливний дощ, а в аеропорт, на важливу зустріч або захід прибути потрібно вчасно. І Таксі Лекс в цьому допоможе: не замислюйтесь, а просто набирайте з мобільного 509 або залишайте заявку онлайн!

Найпопулярніша столична служба таксі Лекс

Послуга таксі необхідна для того, щоб максимально полегшити життя мешканцям міста. Тому інформаційно-диспетчерська служба Лекс кожен день удосконалює послугу надання автомобіля для поїздки. За час роботи ми домоглися популярності у населення, що є найкращим показником діяльності компанії, зайнятої в пасажирських перевезеннях.

Замовляйте таксі цілодобово

Комп'ютеризована таксомоторна фірма Лекс надає послугу таксі в режимі нон-стоп: звертайтеся до нас 24 години на добу, в будь-який день тижня. Оформлення замовлення займе мінімум часу — компанія пропонує кілька зручних, простих і сучасних способів замовлення. Наберіть 509 з мобільного і отримаєте автоматичний передзвін лише через пару секунд. Вкажіть диспетчеру маршрут, по якому будете пересуватися, і відразу ж дізнаєтеся вартість поїздки. Дані щодо майбутнього переїзду можна внести і в форму замовлення online на сайті або в завантажений додаток.

100% подача

Щоб жоден замовник не залишився обділеним, ІДС Лекс регулярно поповнює склад транспортних засобів, тому ми маємо в своєму розпорядженні один з найзначніших столичних парків авто. Можливості автопарку дозволяють успішно виконувати всі замовлення. Компанія також веде співпрацю з іншими київськими службами, які завжди підстрахують на випадок, якщо в годину надмірної ранкової або вечірньої завантаженості у нас не знайдеться вільного автомобіля. Тому зателефонувавши 509 або залишивши заявку на сайті, залиште всі сумніви: машина приїде на виклик стовідсотково, і при цьому, що найголовніше, вчасно.

поїздка в аеропорт експрес таксі київНайзручніший трансфер в аеропорт

Хвилювання перед поїздкою точно не торкнеться пасажира Таксі Лекс. Ми гарантовано надамо комфортабельне таксі в аеропорт вчасно, і навіть дещо раніше! А щоб бути абсолютно впевненим у тому, що і дорожній трафік разом з погодними умовами не стане на шляху хорошої подорожі, оформлюйте попереднє замовлення, і в точний час конкретної дати машина буде стояти біля будинку. Замовляйте експрес таксі Київ Лекс — поїздка вам точно сподобається!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать