Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі дороге таксі київКомпаній, які займаються перевезеннями в багатомільйонної столиці України, дуже багато, і вони надають послуги в різних цінових категоріях. Однак навіть дорога послуга не завжди означає гарантію якості, а у фірм з дешевими розцінками трапляються свої проблеми: авто не знаходиться, або його стан нікуди не годиться.

Не потрібно ризикувати грошима і часом — вибирайте Лекс

Працюючи в пасажирських перевезеннях протягом невеликого періоду, інформаційно-диспетчерська служба Лекс зуміла домогтися популярності і визнання у жителів і гостей Києва. За час роботи ми змогли вивести надання послуги на новий якісний рівень.

Мінімальний час очікування таксі

Час — один з головних ресурсів, до якого при сучасному темпі життя потрібно ставитися особливо дбайливо, щоб усюди встигати. Тому якщо хочете, щоб через 5 хвилин після підтвердження замовлення автомобіль вже під'їхав за вказаною адресою, звертайтеся в Лекс. Завдяки великому автопарку і співпраці з партнерами, ми подаємо автомобіль в 100% випадків. Розумна організація робочого процесу з умовним поділом міста на сектори з необхідним числом авто в кожному дозволила значно скоротити час очікування таксі. Телефонуйте 509 з мобільного або оформляйте заявку онлайн, і можете спокійно займатися своїми справами, а ми виконаємо замовлення в найкоротший термін.

Низькі тарифи

Знаючи, наскільки важливо для клієнтів економити кошти, ми максимально оптимізували роботу, що сприяло зниженню розцінок і зростанню рівня сервісу. Щоб не платити більше і при цьому залишитися задоволеним якістю обслуговування, вибирайте Таксі Лекс!

Як дізнатися вартість таксі

виклик дороге таксі київЩоб дізнатися, у скільки обійдеться поїздка на таксі в Києві, вибирайте один із способів.
  • Зателефонуйте за номером 509 (при цьому вартість дзвінка не буде коштувати клієнтові ні копійки) і після озвучення адрес подачі авто і прибуття, почуєте від диспетчера точну суму до оплати. Розрахунок проводиться автоматично програмою з урахуванням тарифів.
  • Те ж можна зробити і самому, якщо завантажити додаток з сайту або зайти в розділ замовлення онлайн. Після внесення даних, просто натисніть кнопку «Тариф».
Не потрібно шукати дороге таксі Київ — вибирайте кращу службу Лекс!
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать