Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі дізнатися тариф таксі київНе потрібно довго шукати недороге столичне таксі — відразу звертайтеся в інформаційно-диспетчерську службу Лекс з найбільш демократичними розцінками: дізнатися тариф таксі Київ можна менше, ніж за хвилину! Компанія постійно оптимізує робочі процеси, що дозволяє домогтися оптимально низьких цін і відмінної якості.

Таксі Лекс: гарантія якості та доступність

Багато таксомоторних столичних фірм позиціонують свої ціни дешевими, проте не уточнюють, що і якість при цьому невисока. На відміну від компаній, де вільного транспортного засобу замовнику можуть не надати, або воно «загубиться» по дорозі, служба Лекс 100 відсотково гарантує подачу таксі за ціною, доступною для киян і гостей міста. Ми забезпечимо комфортабельну поїздку по столичному регіону на будь-яку відстань на самому якісному рівні!

Дешево і якісно

Щоб кожен клієнт залишився задоволений якістю послуги, компанія Лекс щодня вдосконалюється, що гарантує зразковий сервіс і низьку вартість. Робота в таксі, яку ми довіряємо професіоналам, виконується на вищому рівні. Якщо не хочете переплачувати, звертайтеся в Лекс: телефонуйте 509 з мобільного, залишайте онлайн заявку на сайті або завантажуйте додаток.

Як розрахувати вартість

Для розрахунку ціни поїздки на таксі по столичному регіону знадобиться мінімум часу і зусиль: ми пропонуємо кілька варіантів, кожен з яких відрізняється певними перевагами. Вибирайте, що для вас зручніше: традиційний дзвінок оператору call-центру або сучасний прорахунок через інтернет, яким користується більшість киян, що цінують час. виклик онлайн дізнатися тариф таксі київЗателефонуйте в диспетчерський центр і озвучте оператору адресу подачі таксі і пункт прибуття, а також додаткові умови, що впливають на вартість: установка автокрісла для дитини, наявність кондиціонера і т.д. Диспетчер уважно вислухає і швидко внесе інформацію в систему, а програма прокладе оптимально короткий маршрут і покаже суму до сплати. Якщо немає часу або бажання на телефонний дзвінок, тоді завантажуйте сторінку з формою online і декільком кліками вносьте дані щодо маршруту. Принцип розрахунку — той же, досить натиснути опцію «Тариф». Нехай Таксі Лекс завжди буде з вами — завантажуйте мобільний додаток і встановлюйте його на смартфон. Інтерфейс відрізняється простотою, зручністю та мінімалістичністю, але по функціональності нічим не поступається розширеній формі на електронному ресурсі фірми. Щоб дізнатися тариф таксі, звертайтеся в Лекс в будь-який час дня і ночі — ми виконуємо заявки цілодобово при будь-якій погоді!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать