Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

пасажирки дізнатися тариф таксіДля економного планування бюджету при виклику машини слід заздалегідь дізнатися тариф таксі. Це допоможе завчасно визначитися з витратами на поїздку і визначити, яку суму підготувати до оплати. Найбільш вигідні розцінки пропонує інформаційно-диспетчерська компанія Лекс — замовте таксі за коротким номером 509 або онлайн, і переконайтеся в цьому на власному досвіді!

ІДС Лекс: розрахувати вартість поїздки просто

Наша служба таксі максимально економить час замовників, тому процеси максимально автоматизовані. При виклику машини не потрібно запам'ятовувати складні номери, довго чекати вільного диспетчера і безпосередньо таксі — замовити автомобіль в Лекс і дізнатися, в яку суму обійдеться поїздка, можна менше, ніж за хвилину.

Запам'ятайте короткий номер 509

Розцінки представлені на електронному ресурсі компанії, а дізнатися точну вартість поїздки можна у диспетчера. Для цього наберіть з мобільного 509 — вартість розмови оплачує компанія Лекс. Вкажіть, за яким маршрутом будете пересуватися, і оператор озвучить підсумкову вартість.

Замовляйте таксі онлайн

Ще один сучасний спосіб дізнатися, у скільки обійдеться поїздка, полягає в замовленні онлайн. Для цього необхідно завантажити і встановити на смартфон мобільний додаток, або завантажити сторінку веб-сайту з онлайн формою. З'ясувати ціну просто: достатньо внести адресу відправлення і прибуття, і натиснути кнопку «Тариф».

Як відбувається розрахунок

Підсумкова вартість розраховується автоматично програмою — людський фактор абсолютно виключений з процесу. Після того, як була внесена інформація, яка впливає на ціну, включаючи дані поїздки і додаткові умови (клас авто, дитяче автокрісло і т.д.), програма прокладає оптимально короткий маршрут. Далі проводиться розрахунок згідно актуальним тарифам.

Комфортні автомобілі за доступною ціною

Компанія Лекс прагне зробити послугу замовлення таксі максимально доступною для всіх. Ми кожен день працюємо над оптимізацією роботи, яка дозволяє поліпшити рівень обслуговування, і в той же час знизити розцінки. Наша компанія пропонує замовникам великий вибір автомобілів. Вкажіть мікроавтобуси дізнатися тариф таксівподобання щодо марки і моделі авто, комплектації, і вони обов'язково будуть враховані при подачі машини. Якщо подорожуєте великою компанією — замовляйте таксі мікроавтобус. Це найбільш комфортний спосіб пересування по столичному регіону, а компанія Лекс зробила його ще і доступним. Дізнатися тариф таксі і замовити машину на найвигідніших умовах просто — телефонуйте 509 або встановлюйте додаток!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать