Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

поїздка дешеве таксі в аеропортЩоб заощадити на вартості, в яку обійдеться подорож, багато замовляють дешеве таксі в аеропорт. Однак при виборі інформаційно-диспетчерської служби слід бути обережним і віддавати перевагу тільки перевіреним і надійним фірмам, в яких таксі подається вчасно і без затримок, а водії чудово розбираються в столичному регіоні.

Максимально вигідні тарифи і комфортабельні автомобілі

Таксомоторна компанія Лекс пропонує для клієнтів найвигідніші умови. За час роботи в пасажирських перевезеннях ми вивели формулу ідеальної служби таксі, і неухильно дотримуємося високих стандартів якості кожен день. Оптимально низькі розцінки, автомобілі комфорт-класу, чудове обслуговування, швидкість і надійність — все це надається кожному замовнику. Телефонуйте за коротким номером 509 або заповнюйте online форму, і через 5-10 хвилин комфортна іномарка під'їде за вказаною адресою.

Стовідсоткова подача таксі

Хочете впевненості в гарантованій подачі таксі? Вибирайте Лекс — ми надаємо автомобіль для поїздки в 100 відсотках випадків. Можливості таксопарку дозволяють виконувати всі вхідні замовлення навіть в завантажені години пік. Склад парку регулярно поповнюється і оновлюється. Для додаткової гарантії надання автомобіля компанія співпрацює з іншими столичними інформаційно-диспетчерськими фірмами.

Замовлення мікроавтобуса

В автопарку Таксі Лекс знаходиться величезна кількість транспортних засобів на будь-який смак. Вказуйте марку, модель, колір машини — ваші уподобання обов'язково будуть враховані при виконанні замовлення. Якщо подорожуєте великою компанією, замовляйте таксі мікроавтобус — це найбільш прийнятний спосіб кожному розміститися з комфортом. Завдяки постійній оптимізації робочих процесів, тарифи максимально знижені — замовляйте мікроавтобус для поїздки за ціною, доступною для кожного!

Зразковий сервіс

диспетчери дешеве таксі в аеропортУ компанії Лекс відповідально ставляться до репутації, тому наймають тільки кваліфікованих співробітників, які надають клієнтам чудовий сервіс. Диспетчери ввічливі і привітні, миттєво оброблюють замовлення і з радістю дадуть відповідь на будь-які питання, пов'язані з поїздкою. Водії добре знають Київ і околиці, тому довезуть пасажира за максимально короткий термін. Замовляйте дешеве таксі в аеропорт в компанії Лекс за номером 509 або заповнюючи онлайн заявку: ми гарантовано надамо для поїздки комфортабельну іномарку, професійного водія і найдемократичніші розцінки!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать