Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі дешеве таксі київ ціни замовленняДоступність, комфорт і надійність послуги виклику автомобіля в таксомоторній службі зробило дешеве таксі Київ ціни замовлення особливо популярним. У наші дні рідко можна зустріти жителя сучасного мегаполісу, який не користувався б цією послугою, коли необхідно за обмежений термін дістатися в інший район столиці, на роботу, в аеропорт або на вокзал.

Замовляйте таксі на найвигідніших умовах

Для киян та гостей столиці пропонується великий вибір інформаційно-диспетчерських служб, яких налічується понад двісті штук. Однак і фірм із сумнівною репутацією вистачає: як правило, вони встановлюють дуже дешеві розцінки, що досягається за рахунок низької якості. Найчастіше при дзвінку в таку компанію від диспетчера можна почути, що вільного автомобіля немає. Таксомоторна компанія Лекс встановила демократичні тарифи завдяки оптимізованим робочим процесам, які поліпшуються кожен день. Ми зробили сервіс якісним, а вартість — доступною для всіх. Переконайтеся особисто, замовивши таксі за коротким номером 509 або через інтернет після установки програми на смартфон.

Оформлюйте заявку менше, ніж за хвилину

Для виклику автомобіля в компанії Лекс знадобиться мінімум часу. Вибирайте найбільш зручний спосіб, і через 5 хвилин після оформлення заявки таксі вже чекатиме в обумовленому місці. Для дзвінка в call-центр передбачений короткий номер 509, набравши який, відразу задіюється система callback — вона передзвонює через пару секунд. Співробітників в штаті досить, тому не доведеться протягом тривалого часу чекати вільного диспетчера — ваш виклик приймуть миттєво. Повідомте адресу відправлення і прибуття, вподобання щодо автомобіля і додаткові умови, і оператор після розрахунку програмою оголосить вартість. Програма проводить розрахунок суми до сплати на підставі прокладеного оптимального маршруту і актуальних тарифів компанії. Замовляйте таксі сучасним і швидким способом через інтернет: завантажуйте онлайн форму на сайті або встановлюйте мобільний додаток. В рядки необхідно внести маршрут поїздки і розрахувати тариф.

поїдка в аеропорт дешеве таксі київ ціни замовленняНайдешевше таксі в аеропорт

ІДС Лекс забезпечить надійним і комфортним таксі в аеропорт за максимально низькою ціною. Водії компанії — найкращі в столиці, тому довезуть пасажира без затримок і запізнень за найкоротший термін, минаючи дорожні затори. Замовляйте дешеве таксі Київ вартість якого доступна для жителів і гостей столиці, а автомобілі відрізняються комфортабельністю і справністю!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать