Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

шашечки дешеве таксі київЯкщо бажаєте економити значну суму на кожній поїздці по столиці, для замовлення машини обирайте дешеве таксі Київ Лекс. Ми гарантуємо, що ваш гаманець не стане тонше після приїзду, а якість послуги буде надано на вищому рівні!

ІДС Лекс: дешеве таксі може бути комфортним

З моменту заснування інформаційно-диспетчерська фірма Лекс взяла за основу діяльності максимально якісне задоволення потреб пасажирів. Для здійснення цього колектив диспетчерів і таксистів щодня вдосконалює свою роботу, а процеси автоматизуються. Якщо якісне виконання замовлення має для вас таке ж значення, що і невисока вартість, телефонуйте 509 з мобільного!

Як швидко оформити замовлення таксі

Оформлення виклику машини в нашій таксомоторній компанії значно спрощено. Щоб через 5 хвилин машина під'їхала за вказаною адресою, виберіть один із способів. Виклик таксі Київ по телефону. Для дзвінка в диспетчерський центр призначений короткий номер 509. Наберіть його з мобільного телефону, і не доведеться платити за вартість розмови — витрати лягають на компанію. Після автопередзвону повідомте диспетчеру за якою адресою подавати таксі, і куди необхідно прямувати, і відразу почуєте тариф поїздки. Заповнення онлайн форми. На сайті компанії розташована online форма, яку можна заповнити парою кліків. Для цього внесіть в необхідні рядки відповідну інформацію про поїздку, і натискайте опцію розрахунку остаточного тарифу. Для смартфона є більш зручний додаток, який можна безкоштовно завантажити з Google Play і встановити. Його інтерфейс трохи спрощений, але функціональність не гірше, ніж у форми на сайті Таксі Лекс.

Найвища оперативність подачі таксі в столиці

Ми піклуємося про економію часу клієнтів, тому по максимуму скорочуємо час виконання кожного процесу, оптимізуючи його і автоматизуючи. Щоб скоротити час подачі машини, компанія Лекс постійно розширює швидкість подачі дешеве таксі київтаксопарк, збільшуючи кількість автотранспорту в ньому. Плідна співпраця з партнерськими службами дозволяє забезпечити замовника таксі навіть в годину пік. Щоб автомобіль приїжджав на виклик через 5 хвилин, в компанії організація роботи продумана до дрібниць. Після отримання заявки, диспетчер підшукує найближчий до замовника транспортний засіб і направляє його на виклик. Таксисти чудово знають місто, тому затори та ремонтні місця їх не затримають. Замовляйте найкомфортніше, швидке і дешеве таксі Київ в Лекс: в будь-який час доби набирайте 509 з мобільного, завантажуйте додаток!